Regulamin

1. Bookomania to portal na którym możesz dodawać, edytować, polubić lub przeglądać książki, magazyny, autorów i wydawców. Otrzymujesz swój własny profil po uprzedniej rejestracji.

2. Nie musisz rejestrować się w celu odwiedzenia Bookomanii i przeglądania dodanych książek, magazynów, autorów lub wydawców.

3. Aby uzyskać dostęp do pewnych funkcji portalu (dodawanie, edytowanie, oznaczanie jako przeczytanych, oznaczanie do przeczytania, dodawanie do ulubionych książek lub magazynów; lub dodawanie, edytowanie, dodawanie do ulubionych autorów lub wydawców), będziesz musiał(a) się zarejestrować na portalu Bookomania.

4. Po utworzeniu konta na Bookomania, możesz dodawać lub edytować książki, magazyny, autorów lub wydawców. Jesteś odpowiedzialny za zawartość którą dodajesz.

5. Możesz zmieniać ustawienia na stronie profilu, aby mieć swoje dane pod kontrolą. Po dostarczeniu nam adresu email, zezwalasz nam na używanie Twojego adresu email w zgodzie z naszą Polityką Prywatności.

6. Jesteś odpowiedzialny(a) za swoje konto i hasło, również jesteś odpowiedzialny za aktywność na swoim koncie.

7. Zgadzasz się na poinformowanie Bookomanii o nieautoryzowanym wykorzystaniu Twojego konta.

8. Jesteś odpowiedzialny(a) za utrzymanie swojego konta oraz hasła do niego w tajemnicy oraz nie udostępnianie go niepowołanym osobom.

9. Nie możesz używać nieprawdziwego maila, podszywać się za inną osobę lub w inny sposób wprowadzać w błąd innych na tym portalu.

10. Oświadczasz, że jesteś właścicielem wszystkich dodawanych przez siebie zawartości lub masz prawo do ich wykorzystywania i jesteś w stanie potwierdzić prawdziwość tych danych.

11. Gdy dostarczasz zawartości do portalu, automatycznie udzielasz Bookomanii stałego, na światową skalę, wolnego od tantiem, niezbywalnego, niewyłącznego prawa oraz licencji do używania, reprodukowania, modyfikowania, adaptowania, publikowania, tłumaczenia, udzielania licencji, tworzenia dzieł pochodnych, rozpowszechniania i wyświetlania takich treści na całym świecie w dowolnych mediach.

12. Składając oświadczenie, oświadczasz i gwarantujesz, że posiadasz lub w inny sposób kontrolujesz wszystkie prawa do publikowanych treści; że treść jest dokładna; korzystanie z treści, które udostępniasz, nie narusza tych zasadi nie spowoduje urażeń żadnej osoby ani podmiotu; oraz że zwolnisz portal Bookomania z odpowiedzialności za wszystkie roszczenia wynikające z dostarczanych treści.

13. Zgadzasz się nie publikować niczego, co jest nielegalne i nie zawiera wirusów oprogramowania lub jakiejkolwiek formy "spamu". Niedozwolone są nieodpowiednie treści.

14. Bookomania zastrzega sobie prawo do monitorowania i usuwania treści użytkownika w dowolnym momencie.

15. Nigdy nie możesz używać innego konta bez zgody jego właściciela.

16. Zgadzasz się natychmiast powiadomić Bookomanię o wszelkich przypadkach naruszenia bezpieczeństwa lub nieautoryzowanego użycia Twojego konta.

17. Jeśli uważasz, że Twoje dzieło chronione prawem autorskim zostało skopiowane i jest dostępne za pośrednictwem naszego portalu w sposób, który stanowi naruszenie praw autorskich, powiadom nas o tym.

18. Bookomania nie ponosi odpowiedzialności za treści użytkownika, które użytkownik (lub inni użytkownicy lub osoby trzecie) wysyłają za pośrednictwem portalu.

19. Akceptujesz to, że Bookomania może na stałe lub tymczasowo zamknąć konto na portalu bez powiadomienia i bez podania przyczyny z jakiegokolwiek powodu.

20. Przyjmujesz do wiadomości to, że Bookomania posiada stałe i nieodwołalne prawo do usunięcia dowolnej lub wszystkich Twoich treści i danych z naszych serwerów i z portalu, niezależnie od tego, czy jest to celowo czy nieumyślne,i z jakiegokolwiek powodu lub bez powodu, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Ciebie lub jakiejkolwiek innej strony.

21. Bookomania może zawierać linki do innych stron internetowych, reklamodawców lub usług, które nie są własnością Bookomanii, ani nie są przez nie kontrolowane.

22. Nie możesz wykorzystać żadnej części Bookomanii, ani jej zawartości w celu odsprzedaży lub innego celu komercyjnego. Żadna część portalu nie może być kopiowana, powielana, reprodukowana, sprzedawana, odsprzedawana, odwiedzana lub w inny sposób wykorzystywana do jakichkolwiek celów komercyjnych.

23. Ten portal jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników, którzy ukończyli osiemnaście (18) lat, a każda rejestracja, używanie lub dostęp do portalu przez osoby poniżej 18 lat jest nieautoryzowane, nie jest licencjonowane i narusza niniejszą Umowę. Jeśli masz mniej niż 18 lat, możesz korzystać z portalu tylko wtedy, gdy posiadasz prawną zgodę rodzica lub opiekuna, a także jesteś w pełni zdolny i kompetentny do przestrzegania warunków, zobowiązania, afirmacje, oświadczenia i gwarancje określone w niniejszej Umowie oraz do przestrzegania niniejszej Umowy. Niezależnie od powyższego, jeśli mieszkasz w kraju lub innej jurysdykcji, które wymaga wyższego minimalnego wieku dla korzystania z portalu lub uczestnictwa w naszych usługach, musisz przestrzegać obowiązującego prawa w tej jurysdykcji.

24. Jeżeli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z Bookomania.

25. Jeśli nie zgadzasz się z Regulaminem, natychmiast zaprzestań korzystania z portalu.